kredyt we frankach

kredyt we frankach adwokat kielce
Kancelaria Adwokacka świadczy usługi prawne dla Frankowiczów poszkodowanych przy zawieraniu umów o kredyty frankowe. W ramach naszych usług możesz liczyć na:
  • bezpłatną kompleksową analizę prawną zawartej z bankiem umowy o kredyt frankowy,
  • rzetelną informację o wysokości świadczenia, jakiego możesz domagać się od banku oraz szansie wygrania sprawy w sądzie (z uwagi na niedawny wyrok TSUE dotyczących Frankowiczów ich sytuacja uległa znaczącej poprawie i większość spraw w polskich sądach kończy się zwycięstwem osób, które zawarły umowy o kredyt frankowy),
  • profesjonalne zastępstwo procesowe adwokata od spraw frankowych we wszystkich instancjach.

Na nasze wsparcie prawne w zakresie kredytów frankowych mogą liczyć również kredytobiorcy bez statusu konsumenta, czyli Frankowicze — przedsiębiorcy. W dniu 28 kwietnia 2022 r. Sąd Najwyższy wydał na ich rzecz korzystną uchwałę (III CZP 40/22), która daje im możliwość unieważnienia takich umów. Na tej podstawie przedsiębiorcy, którzy zaciągnęli kredyt we frankach mogą opierać swoją argumentację w sporach z bankami oraz liczyć na pozytywne rozstrzygnięcie sprawy, na ich korzyść.

Jak wygląda współpraca z naszą Kancelarią Adwokacką w zakresie spraw Frankowiczów?

Po przekazaniu nam swojej sprawy kredytu frankowego, nasz Adwokat:

1

Bezpłatnie przeanalizuje Twoją umowę o kredyt frankowy zawartą z bankiem i poinformuje Cię o szansach wygranej w sądzie.

2

Przygotuje i wyśle wezwanie do zawarcia ugody z bankiem. Działanie to ma na celu wstrzymanie biegu przedawnienia, a także wykazanie chęci polubownego zakończenia sprawy. Ma to ogromne znaczenie na etapie sporu sądowego z bankiem.

3

Sporządzi pozew, wskazując wszystkie błędy i niedozwolone klauzule w umowie z bankiem, żądając możliwie najwyższej kwoty dla Ciebie.

KREDYT WE FRANKACH - KANCELARIA

Jesteśmy doświadczoną Kancelarią, która prowadzi sprawy kredytów frankowych i sporządza pozwy Frankowiczów. Odzyskujemy pieniądze od banków. W naszej Kancelarii Adwokackiej przeanalizowaliśmy już wiele umów o kredyty frankowe. Nasze doświadczenie przekłada się natomiast na zadowolenie naszych Klientów (Frankowiczów).

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią. Odezwiemy się w ciągu 24h.

W celu dokonania bezpłatnej analizy umowy o kredyt frankowy, prosimy przesłać w mailu:

  • Umowę o kredyt frankowy ze wszystkimi aneksami (jeżeli były podpisywane).
  • Regulamin udzielenia kredytu we frankach.
  • Stosowne zaświadczenie z banku.
  • Potwierdzenie wypłaty kredytu przez bank oraz harmonogramu spłat.

W razie konieczności Kancelaria dysponuje bezpłatnym wzorem wniosku do banku o wydanie koniecznych dokumentów do sporządzenia pozwu w sprawie frankowiczów.