prawo spadkowe

Prawo spadkowe adwokat kielce
Prawo spadkowe to część prawa cywilnego. Każdy z nas najprawdopodobniej, prędzej, czy później, będzie brał udział w sprawie spadkowej lub będzie potrzebował porady z zakresu prawa spadkowego. Sprawy spadkowe są z reguły bardzo męczące dla stron postępowania, z uwagi na to, że najczęściej są efektem śmierci osoby bliskiej.

Udzielając wsparcia w sprawach spadkowych, oferujemy porady prawne oraz zastępstwo procesowe w następujących typach spraw:

  • sprawy o stwierdzenie nabycia spadku,
  • sprawy o dział spadku,
  • sprawy o zachowek,
  • sprawy o unieważnienie testamentu,
  • sprawy dotyczące odpowiedzialności za długi spadkowe
prawo spadkowe kancelaria kielce

Dodatkowo, nasza Kancelaria w zakresie prawa spadkowego doradza Klientom w kwestii zasadności przyjęcia lub odrzucenia spadku, pomaga przeprowadzić dział spadku, a także rozwiązuje problemy z przyszłym spadkiem i dziedziczeniem. Nasz adwokat od prawa spadkowego doradzi jak rozporządzić swoim majątkiem.

Podstawą naszych działań w zakresie prawa spadkowego jest profesjonalna reprezentacja osób walczących o swoje prawa w postępowaniu spadkowym. Udzielamy również wsparcia prawnego osobom, które planują napisać testament.

Kancelaria udziela pomocy we wszelkich sprawach dotyczących prawa spadkowego. Od lat zajmujemy się prawem spadkowym. Zapraszamy do kontaktu z Kancelarią.