prawo karne

Kancelaria Adwokacka świadczy kompleksowe usługi z zakresu prawa karnego. Adwokat od spraw karnych zapewni:

  • Doradztwo na każdym etapie sprawy karnej. Podpowiemy Ci, co możesz zrobić niezależnie od tego, czy sprawa jest już na etapie sądowym, czy przygotowawczym. Przedstawimy Ci wszystkie możliwe opcje i wspólnie z Tobą wybierzemy najkorzystniejsze rozwiązanie.
  • Reprezentację przed sądem oraz prokuratorem. Adwokat będzie zastępował Cię w sądzie, broniąc Twoich interesów w każdej sprawie karnej.
  • Pomoc tymczasowo aresztowanym. Szybka reakcja oraz dobre uzasadnienie może sprawić, że opuścisz areszt tymczasowy. Odezwij się do nas, a zainterweniujemy w Twojej sprawie natychmiast.
  • Uczestnictwo w sprawach z zakresu prawa karnego na każdym etapie i w każdej instancji. Napiszemy dla Ciebie zażalenie, apelację i udzielimy wsparcia podczas procesu karnego.
prawo karne adwokat kielce
prawo karne kancelaria kielce

Praktyka kancelarii od wielu lat obejmuje prowadzenie w pełnym zakresie spraw karnych.
Nasz adwokat może Cię reprezentować jako:

  • obrońca (jeżeli jesteś podejrzany lub oskarżony),
  • pełnomocnik (jeżeli jesteś pokrzywdzony w sprawie).

Kancelaria zajmuje się wszystkimi sprawami z zakresu prawa karnego. Nasze doświadczenie pozwala działać również na etapie postępowania wykonawczego. Z zakresu prawa karnego, Kancelaria reprezentuje klientów w sprawach o wyrok łączny, odroczenie i przerwę w karze pozbawienia wolności, warunkowe przedterminowe zwolnienie czy dozór elektroniczny.