O kancelarii
adwokat łukasz banatkiewicz kielce

Adwokat Łukasz Banatkiewicz

Adwokat Łukasz Banatkiewicz – ukończył studia prawnicze na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Od prawie 10 lat prowadzi kancelarię adwokacką w Kielcach. W toku swojej kariery zawodowej jako adwokat w Kielcach przeprowadził setki postępowań sądowych. Kancelaria adwokacka prowadzona przez adwokata Łukasza Banatkiewicza wyspecjalizowała się przede wszystkim w szeroko rozumianym prawie cywilnym, karnym i administracyjnym. Jako adwokat doradza zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom.

Pomoc prawną świadczył już na studiach, będąc aktywnym członkiem studenckiej poradni prawnej, gdzie pod okiem zawodowych adwokatów uczył się skutecznie dobierać rozwiązania prawne do Klienta. Od zawsze na pierwszym miejscu stawiał interesy Klientów. Prowadząc własną kancelarię adwokacką w Kielcach dalej kieruje się tą samą zasadą. Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie. Klientom zawsze doradza w sposób kompleksowy, pokazując różne rozwiązania prawne i ich skutki. 

Adwokat Łukasz Banatkiewicz prowadzi kancelarię adwokacką w Kielcach, natomiast swoje usługi świadczy na terenie całego kraju.

Adw. Łukasz Banatkiewicz