podział majątku

KANCELARIA OD PODZIAŁU MAJĄTKU

Nasza Kancelaria Adwokacka oferuje profesjonalną pomoc prawną w zakresie spraw dotyczących podziału majątku byłych małżonków.
Adwokat od podziału majątku przeanalizuje Twoją sytuację majątkową i doprowadzi od możliwie najbardziej korzystnego rozwiązania sprawy o podział majątku. Kancelaria od lat prowadzi postępowania o podział majątku, często od razu po przeprowadzeniu rozwodu.
podział majątku adwokat kielce

ADWOKAT OD PODZIAŁU MAJĄTKU

Nasz adwokat od podziału majątku specjalizuje się w kompleksowym prowadzeniu spraw majątkowych małżeńskich, w zakres których wchodzi:
  • Fizyczny podział nieruchomości należącej do małżonków przed rozwodem. Przemyślany podział nieruchomości wspólnej jest kluczowy do osiągnięcia korzystnego podziału majątku.
  • Fizyczny podział ruchomości, czyli wszystkich rzeczy, które wchodziły do majątku wspólnego małżonków.
  • Dochodzenie spłat i dopłat, a w tym rozliczenie wydatków ponoszonych przez małżonków w toku małżeństwa, które mają znaczenie przy sprawie o podział majątku.
Adwokat od podziału majątku z naszej Kancelarii pomoże m.in.:
  • ustalić, co wchodzi w skład majątku wspólnego (czyli, jakie przedmioty i nieruchomości powinny być przedmiotem postępowania o podział majątku)
  • ustalić, co wchodzi w skład majątku osobistego małżonków,
  • podzielić majątek wraz z zasądzeniem dopłat i spłat
  • rozliczyć koszty i długi, które mogą mieć wpływ na podział majątku.
Kancelaria od lat pomaga Klientom w sprawach o podział majątku, stawiając ich korzyści finansowe na pierwszym miejscu.

W sytuacji konieczności przeprowadzenia podziału majątku wspólnego (czy to umownie czy sądownie) zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią Adwokacką. Doradzimy na każdym etapie podziału majątku wspólnego, pomożemy w negocjacjach ze stroną przeciwną, zaś w przypadku całościowego powierzenia nam sprawy, będziemy reprezentować Twoje interesy przed sądem.